Slogan
IPG Photonics Corporation jest liderem w rozwoju i produkcji najwyższej wydajności laserów włóknowych oraz wzmacniaczy dla różnorodnych zastosowań w wielu gałęziach przemysłu. Rozmaite rodzaje wzmacniaczy oraz laserów niskiej, średniej i wysokiej mocy firmy IPG używane są w obróbce materiałów, komunikacji, branży medycznej oraz innych zaawansowanych aplikacjach. Jako międzynarodowa spółka operacyjna od ponad 30 lat projektujemy i produkujemy zaawansowane technologicznie rozwiązania, zatrudniając około 6500 pracowników na całym świecie.

Ze względu na dynamiczny rozwój naszego Centrum Serwisowego w Gliwicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy technik serwisu / Asystent w dziale serwisu (kobieta/mężczyzna)

Twoje obowiązki:
  • Przygotowanie urządzeń do naprawy
  • Realizacja drobnych napraw
  • Asysta w naprawach realizowanych przez Inżynierów Serwisu
  • Realizacja procesów związanych z gospodarką magazynową
  • Realizacja procesów związanych z obsługa przesyłek
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie, preferowane techniczne w dziedzinie mechatroniki, automatyki, elektroniki lub pokrewnych
  • Zaangażowanie oraz sumienność
  • Chęć do rozwoju zawodowego w kierunku technologii laserowych
  • Zdolności komunikacyjne w języku polskim oraz angielskim
  • Gotowość do okazjonalnych podróży służbowych
Oferujemy ci:
  • Praca na pełny etat
  • Praca z wysoko wykwalifikowanymi pracownikami
  • Szkolenia techniczne pozwalające na rozwój w kierunku technologii laserowych
  • Możliwość korzystania z pakietów emerytalnych oraz medycznych

Z czekamy na Państwa aplikację w formie pisemnej w języku angielskim lub polskim, zawierającą życiorys, dyplom, referencje oraz najwcześniejszą możliwą datę rozpoczęcia pracy. Zgłoszenie kandydatury najlepiej przesłać poprzez naszą stronę internetową poświęconą karierze zawodowej.