Slogan
IPG Photonics Corporation jest liderem w rozwoju i produkcji najwyższej wydajności laserów włóknowych oraz wzmacniaczy dla różnorodnych zastosowań w wielu gałęziach przemysłu. Rozmaite rodzaje wzmacniaczy oraz laserów niskiej, średniej i wysokiej mocy firmy IPG używane są w obróbce materiałów, komunikacji, branży medycznej oraz innych zaawansowanych aplikacjach. Jako międzynarodowa spółka operacyjna od ponad 30 lat projektujemy i produkujemy zaawansowane technologicznie rozwiązania, zatrudniając około 6500 pracowników na całym świecie.

Ze względu na dynamiczny rozwój naszego Centrum Serwisowego w Gliwicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżyniera Serwisu (kobieta/mężczyzna)

Twoje obowiązki:
  • Uruchamianie i obsługa serwisowa maszyn do procesów obróbki laserowej oraz nowoczesnych włóknowych źródeł laserowych wysokiej mocy zainstalowanych u klienta oraz zlokalizowanych w naszym nowopowstającym Centrum Demonstracyjnym i Serwisowym w Gliwicach
  • Pokazy, instrukcje i szkolenie klientów z zakresu działania maszyn i laserów
  • Rozwiązanie problemów technicznych występujących w przypadku awarii maszyny zdalnie oraz w lokalizacjach naszych klientów
  • Obsługa klienta na infolinii serwisu
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne w dziedzinie elektroniki, mechatroniki lub pokrewnych, preferowane wykształcenie wyższe
  • Wiedzę w dziedzinie elektroniki, technologii analogowej i cyfrowej, dodatkową zaletą będzie znajomość zagadnień optoelektroniki, optyki
  • Gotowość do częstych podróży służbowych po Polsce oraz okazjonalnie wyjazdy międzynarodowe
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Zdolności komunikacyjne w języku polskim oraz angielskim
  • Zaangażowanie oraz gotowość do częstych podróży służbowych
Oferujemy ci:
  • Praca na pełny etat
  • Interesująca i pełna wyzwań praca w innowacyjnym środowisku technicznym
  • Praca z wysoko wykwalifikowanymi pracownikami
  • Zaawansowane szkolenia techniczne w dziedzinie laserów włóknowych
  • Nowoczesne narzędzia pracy, między innymi samochód służbowy
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Możliwość z korzystania z pakietów emerytalnych oraz medycznych

Z czekamy na Państwa aplikację w formie pisemnej w języku angielskim lub polskim, zawierającą życiorys, dyplom, referencje oraz najwcześniejszą możliwą datę rozpoczęcia pracy. Zgłoszenie kandydatury najlepiej przesłać poprzez naszą stronę internetową poświęconą karierze zawodowej.