Slogan
IPG Photonics Corporation jest liderem w rozwoju i produkcji najwyższej wydajności laserów włóknowych oraz wzmacniaczy dla różnorodnych zastosowań w wielu gałęziach przemysłu. Rozmaite rodzaje wzmacniaczy oraz laserów niskiej, średniej i wysokiej mocy firmy IPG używane są w obróbce materiałów, komunikacji, branży medycznej oraz innych zaawansowanych aplikacjach. Jako międzynarodowa spółka operacyjna od ponad 25 lat projektujemy i produkujemy zaawansowane technologicznie rozwiązania, zatrudniając około 6.200 pracowników na całym świecie.

W celu wzmocnienia naszego zespołu w GLIWICACH, Spółki córki międzynarodowej firmy notowanej na giełdzie NASDAQ, poszukujemy kandydata na następujące stanowisko:

Księgowy/a (kobieta/mężczyzna)

  • Weryfikacja, kontrola i wprowadzanie dokumentów księgowych
  • Obsługa programu finansowo-księgowego Navision w zakresie modułów: księga główna, sprzedaż I należności, zakupy i zobowiązania
  • Rozliczanie rozrachunków
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Udział w miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdaniach zgodnie z US GAAP
  • Aktywny udział w projektach w ramach międzynarodowych zespołów, zwłaszcza z kolegami ze Spółek powiązanych w Niemczech i USA
Twoje obowiązki:
  • Wykształcenie w zakresie rachunkowości I podatków lub porównywalne wykształcenie poparte odpowiednimi certyfikatami
  • Znajomość systemu ERP, najlepiej Microsoft Navision i standardowych narzędzi komputer-owych (MS-Office) będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz poczucie odpowiedzialności
  • Umiejętność pracy w zespole oraz potrzeba ciągłego dokształcania
Wymagania:
  • Interesująca i pełna wyzwań praca win nowacyjnym środowisku technicznym
  • System premii uzależnionej od wyników
  • Praca w międzynarodowymn środowisku
  • Dodatkowa opieka medyczna (Medicover)
  • Praca z wysoko wykwalifi kowanymi pracownikami

Oferujemy ci:

Z czekamy na Państwa aplikację w formie pisemnej w języku angielskim lub polskim, zawierającą życiorys, dyplom, referencje oraz najwcześniejszą możliwą datę rozpoczęcia pracy. Zgłoszenie kandydatury najlepiej przesłać poprzez naszą stronę internetową poświęconą karierze lub pod adresem IPGL-HR-Europe@ipgphotonics.com zawodowej.